Filtrs
Atrašanās vieta

Rīga (5)

Sludinājumu portāls

CVMarket.lv (5)

Konditors/-e ("sky" Lielveikalā, K.ulmaņa Gatvē 122)

MG FABRIKA, SIA  -  Rīga

Aicinām darbā konditoru/-i "SKY" lielveikalā, K.Ulmaņa gatvē 122. Konditorejas izstrādājumu gatavošana saskaņā ar receptūrām un "SKY" standartiem. Laipna klientu apkalpošana pie letes (ja nepieciešams). Efektīva un produktīva sadarbība ar kolēģiem ve...

CVMarket.lv  -  Pirms 10 dienām

Kulinārs/-e ("sky" Lielveikalā, Duntes Iela 19A)

MG FABRIKA, SIA  -  Rīga

Aicinām darbā kulināru/-i "SKY" lielveikalā, Duntes iela 19a. Pienākumi: Ēdiena gatavošana saskaņā ar receptūrām un "SKY" standartiem. Laipna klientu apkalpošana pie letes (ja nepieciešams). Efektīva un produktīva sadarbība ar kolēģiem veikalā.

CVMarket.lv  -  Pirms 11 dienām

Konditors/-e ("sky" Lielveikalā, Duntes Ielā 19A)

MG FABRIKA SIA  -  Rīga

Aicinām darbā konditoru/-i SKY lielveikalā, Duntes iela 19a. Konditorejas izstrādājumu gatavošana saskaņā ar receptūrām un SKY standartiem. Laipna klientu apkalpošana pie letes (ja nepieciešams). Efektīva un produktīva sadarbība ar kolēģiem veikalā.

CVMarket.lv  -  Pirms 11 dienām

Kulinārs/-e ("sky" Lielveikalā, Krasta Ielā 79)

MG FABRIKA, SIA  -  Rīga

Aicinām darbā kulināru lielveikalā SKY, Krasta ielā 79. Pienākumi: gatavot / ražot kulinārijas ēdienus; efektīvi un produktīvi sadarboties ar citiem ražošanas un tirdzniecības kolēģiem lielveikalā; Laipna klientu apkalpošana pie letes (ja nepieciešam...

CVMarket.lv  -  Pirms 11 dienām

Kulinārs/-e ("sky" Lielveikalā, Hipokrāta Ielā 28)

MG FABRIKA, SIA  -  Rīga

Aicinām darbā kulināru/-i "SKY" lielveikalā, Hipokrāta ielā 28!   Pienākumi: Ēdiena gatavošana saskaņā ar receptūrām un "SKY" standartiem. Laipna klientu apkalpošana pie letes (ja nepieciešams). Efektīva un produktīva sadarbība ar kolēģiem veikalā.

CVMarket.lv  -  Pirms 22 dienām

1
1 - 5 , kopā: 5  (1 lapas)