Pārdevējs Veikalā "sportland" Tc "spice"

Sportland, SIA  -  Rīga

Meklējam enerģiskus un komunikablus, kā arī uz modi orientētus pārdevējus s – konsultantus/-es lielākajā "SPORTLAND" veikalā Latvijā TC "Spice".

CVMarket.lv  -  Pirms 3 stundām

Pārdevējs Veikalā "sportland Outlet" Tc "augusts", Pļavniekos

Sportland, SIA  -  Rīga

Meklējam enerģiskus un komunikablus, kā arī uz modi orientētus pārdevējus s – konsultantus/-es jaunajā "SPORTLAND Outlet" veikalā. Darba vieta - TC "Augusts", Andreja Saharova ielā 30.

CVMarket.lv  -  Pirms 2 dienām

Pārdevējs Veikalā "sportland" (Tc "akropole Alfa")

Sportland, SIA  -  Rīga

Meklējam enerģiskus un komunikablus, kā arī uz modi orientētus pārdevējus s – konsultantus/-es "SPORTLAND" veikalā Rīgā, TC "Akropole Alfa".

CVMarket.lv  -  Pirms 2 dienām

Lsm.lv Sporta Ziņu Redaktors/-e

Latvijas Televīzija, SIA  -  Rīga

LTV aicina darbā LSM.lv sporta ziņu redaktoru. Galvenie pienākumi: Radīt un attīstīt LSM.lv sporta satura idejas. Īstenot satura plānu atbilstoši laika grafikam, nospraustajiem mērķiem un uzdevumiem, kā arī auditorijas paradumiem un tendencēm. Analiz...

CVMarket.lv  -  Pirms 3 dienām

Sporta Redakcijas Sociālo Tīklu Redaktors/-e

Latvijas Televīzija, SIA  -  Rīga

LTV aicina darbā Sporta redakcijas sociālo tīklu redaktoru. Galvenie pienākumi: Radīt un attīstīt idejas atbilstoši sabiedriskā medija digitālajai stratēģijai. Pārraudzīt sociālos kontus, plānot un ražot saturu atbilstoši LTV mērķiem, vērtībām, satur...

CVMarket.lv  -  Pirms 3 dienām

Pārdevējs Veikalā "sportland" Tc "domina"

Sportland, SIA  -  Rīga

Meklējam enerģiskus un komunikablus, kā arī uz modi orientētus pārdevējus s – konsultantus/-es "SPORTLAND" veikalā Rīgā TC "Domina"

CVMarket.lv  -  Pirms 7 dienām

Sporta Entuziasts/-e Riteņbraukšanas Nodaļā uz Noteiktu Laiku Līdz 2024. Gada Jūlijam

Decathlon Lietuva, UAB Latvijas filiāle  -  Rīga

Tev uzticēsim: Sagatavot velosipēdus pārdošanai. Nodrošināt lielisku iepirkšanās pieredzi veikala klientiem. Pārzināt savas nodaļas produktus. Atbalstīt kolēģus, uzturēt kārtībā veikala un produktu izvietojumu. Sasniegt pārdošanas mērķus, strādājot k...

CVMarket.lv  -  Pirms 10 dienām

Mārketinga Speciālists/-e

Biedrība Baltic Events  -  Mārupes novads

"Baltic Events" ir pasākumu organizēšanas aģentūra, kas nu jau vairāk nekā 10 gadus roku rokā ar vadošajiem sporta zīmoliem organizē vienus no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā. Lai piesaistītu arvien jaunus dalībniekus un pasākumus padarī...

CVMarket.lv  -  Pirms 17 dienām

Pārdevējs Veikalā "sportland Outlet" Tc "k3", Imantā

Sportland, SIA  -  Rīga

Meklējam enerģiskus un komunikablus, kā arī uz modi orientētus pārdevējus s – konsultantus/-es jaunajā "SPORTLAND Outlet" veikalā. Darba vieta - TC "K3", Imantā,  Kurzemes prospektā 3.

CVMarket.lv  -  Pirms 21 dienas

Pārdevējs "sportland Outlet" Veikalā Tc "olimpia"

Sportland, SIA  -  Rīga

Meklējam enerģiskus un komunikablus, kā arī uz modi orientētus pārdevējus s – konsultantus/-es "SPORTLAND OUTLET" veikalā TC "Olimpia".

CVMarket.lv  -  Pirms 24 dienām

12 » 
1 - 10 , kopā: 15  (2 lapas)